LadyBoom

Обрати розмір

Ми б не хотіли, щоб Ви помилилися з розміром при замовленні в нашому інтернет-магазині. Тому ми:
  • склали інструкцію, за допомогою якої можна підібрати розмір
  • робимо заміри устілок до всіх моделей і вказуємо їх в описі до товару.

Ми не рекомендуємо вимірювати стопу вранці. Зазвичай ноги злегка набрякають до вечора через спеку і навантаження. Найкраще вимірювати стопу ввечері.

Обрати розмір кросівок,кед,черевиків:

Покладіть аркуш паперу на підлогу однією стороною до стіни. Поставте ногу на лист паперу п'ятою до стіни. Олівцем відзначте лінію кінчиків пальців. Виміряйте відстань від краю аркуша до позначки.
Зазвичай, до кожного товару ми вказуємо повну довжину устілки. Більш детальна інформація про заміри та довжину устілки вказана на сторінці товару.
Рекомендація: до довжини стопи додавати 1-3 мм 1-3 мм запасу.

Примітка: припустима похибка заміра довжини устілки устілки 2-3 мм. Це пов'язано з виробничою похибкою ( простіше кажучи, устілки нарізаються не з хірургічною точністю).

Обрати розмір відкритого літнього взуття:
Покладіть аркуш паперу на підлогу однією стороною до стіни. Поставте ногу на лист паперу п'ятою до стіни. Олівцем відзначте лінію кінчиків пальців. Виміряйте відстань від краю аркуша до позначки.
Як правило в літньому взутті між краєм устілки і краєм підошви є відстань різної довжини (до 1 см) яка використовується під час носіння взуття. Тому довжина підошви в літньому взутті може бути більша ніж значення в розмірній таблиці.Більш детальна інформація про заміри та довжину устілки вказана на сторінці товару.

Радимо ознайомитись: чем лучше делать замер стопы или стельки?

Як виміряти стопу
Як виміряти розмір стопи

Чому довжина устілки може відрізнятися від довжини стопи? Ознайомитися з цією інформацією можна тут.

Що робити, якщо Ви не можете вибрати між двома розмірами?

У цьому випадку рекомендуємо вибрати більший розмір. Розмір все одно не підійшов? Ви можете повернути або обміняти товар протягом 14 днів!