Меню
Lady Boom
ПошукАкаунтБажані товариКошик

Як доглядати за взуттям з еко-шкіри: Важливі рекомендації

Еко-шкіра, яка є екологічно більш збалансованою альтернативою традиційній шкірі, отримує все більше прихильників. Основна вигода еко-шкіри в тому, що вона нівелює необхідність використання тваринного походження при виготовленні взуття. Але для того, щоб ваші нові вироби з еко-шкіри тримали свій вигляд протягом тривалого часу, важливо дотримуватись деяких рекомендацій по догляду.

Що таке еко-шкіра?

Еко-шкіра - це синтетичний матеріал, який імітує властивості натуральної шкіри. Це виріб, виготовлений з використанням екологічно чистих матеріалів, які не шкодять навколишньому середовищу. Він може виглядати та відчуватися як натуральна шкіра, але не містить жодних продуктів тваринного походження. Рулон чорної екошкіри на столі

Рекомендації по догляду за взуттям з еко-шкіри

1. Чистка

 • Регулярне видалення бруду: Взуття з еко-шкіри вимагає регулярного чищення. Використовуйте м'яку ганчірку або губку, злегка змочену у воді, щоб видалити бруд та пил. Наприклад, ви можете проводити таку чистку кожного разу, коли ви повертаєтеся додому після прогулянки.

 • Не використовуйте агресивні миючі засоби: Для взуття з еко-шкіри важливо обирати м'які чистячі засоби. Агресивні хімічні речовини можуть пошкодити поверхню і зменшити термін служби взуття.

2. Сушіння

 • Сушіть при кімнатній температурі: Для правильного сушіння взуття необхідно обрати прохолодне місце з хорошим вентиляцією. Гарячі джерела тепла можуть пересушити взуття та викликати тріщини.

 • Не сушіть біля джерел тепла: Не сушіть взуття біля батарей, камінів або під прямим сонячним світлом. Висока температура може пересушити еко-шкіру та призвести до її пошкодження.

 • Використовуйте папер для збереження форми: Якщо взуття змокло, наповніть його папером, щоб допомогти зберегти форму під час сушіння. Палаючі чорні жіночі кросівки з екошкіри

3. Зберігання

 • Зберігайте у сухому, прохолодному місці: Зберігайте взуття в місці, де не буває високої вологи або прямих сонячних променів. Пряме сонячне світло може спричинити вигоряння кольору, а висока вологість - появу плісняви.

 • Використовуйте кишеньки або коробки для взуття: Захистіть ваше взуття від пилу та інших забруднень, зберігаючи його в спеціальних кишеньках або коробках для взуття. Стелаж з коробками та взуттям

4. Використання спеціальних засобів

 • Захист від води та плям: Використовуйте спеціальні захисні засоби для взуття з еко-шкіри, які створюють водовідштовхувальний шар і допомагають запобігти появі плям. Засоби такого типу створюють плівку, що відкидає воду і забруднення, а також попереджає проникнення вологи в матеріал. Це дуже важливо, особливо в холодний та дощовий період. Ви можете знайти такі продукти в спеціалізованих магазинах з взуттям чи в інтернеті.

 • Регулярне використання кондиціонера: Є спеціальні кондиціонери для еко-шкіри, які зволожують та відновлюють поверхню, роблячи її більш м'якою та гнучкою. Вони допомагають попередити появу тріщин та розривів в матеріалі, що є особливо актуально для взуття, що активно використовується. Для оптимального результату наносіть кондиціонер для еко-шкіри регулярно, слідуючи інструкціям виробника.

 • Спеціальні чистячі засоби: Окрім захисних засобів і кондиціонера, на ринку є спеціальні чистячі засоби для взуття з еко-шкіри. Вони видаляють забруднення та відновлюють блиск поверхні без пошкодження матеріалу. Завжди слідкуйте за тим, щоб засіб був підходящий для еко-шкіри, оскільки деякі продукти можуть бути надто агресивними.

 • Полірування: Хоча еко-шкіра в основному не вимагає полірування, у деяких випадках використання спеціального полірувального засобу може допомогти відновити блиск і насиченість кольору. Це може бути особливо корисно для взуття темних відтінків, які можуть з часом втратити свій оригінальний вигляд. Білі жіночі кеди з екошкіри в раковині з водою

5. Профілактика

 • Регулярна перевірка стану взуття. Проводьте перевірку свого взуття з еко-шкіри не менш ніж один раз на тиждень. Якщо ви помітите, що на поверхні з'явилися тріщини або інші дефекти, негайно приступайте до їх усунення. Це допоможе уникнути подальшого пошкодження і зберегти вигляд вашого взуття.

 • Зміна взуття. Не носіть одну і ту ж пару взуття кожного дня. Це дозволить матеріалу відпочити і відновити свої властивості після кожного використання. Крім того, це забезпечить рівномірне зношування всього вашого взуття.

6. Ремонт взуття

 • Пошкодження еко-шкіри. Якщо ваше взуття отримало пошкодження, не варто намагатися виправити ситуацію самостійно. Еко-шкіра - це досить чутливий матеріал, і поганий ремонт може лише погіршити стан взуття.

 • Звертайтесь до професіоналів. У випадку будь-яких пошкоджень, краще звернутися до професіоналів. Вони знають, як правильно поводитися з еко-шкірою і як відновити її властивості без подальшого пошкодження. Білі брудні кросівки з екошкіри в лісі

Еко-шкіра - це прекрасна альтернатива натуральній шкірі, яка не тільки виглядає стильно, але і вносить свій вклад у захист навколишнього середовища. Дотримуючись вищенаведених порад, ви зможете подовжити життя вашого взуття з еко-шкіри і зберегти його чудовий вигляд протягом тривалого часу.