Меню
Lady Boom
ПошукАкаунтБажані товариКошик

25 способів як очистити, відбілити та відмити білу підошву

Біле взуття виглядає неймовірно стильно та модно, але підтримувати його чистим може бути справжнім викликом. Хто не знайомий зі станом, коли білі підошви втрачають свою первісну яскравість, стаючи сірими або жовтими від бруду, плям та зносу? Однак не варто відчаюватися, адже існує чимало способів, якими можна повернути своїм білим підошвам свіжий, чистий вигляд.

У цій статті ми поділимося 25 порадами, які допоможуть вам очистити, відмити та відбілити свої білі підошви, зберігаючи при цьому їх матеріал у безпечності. Білі жіночі кеди з брудною підошвою біля рідкого мила

1. Мило та вода

Найпростіший, але дієвий спосіб очищення білої підошви - це використання мила і води. Змочіть стару зубну щітку в теплій воді, насипте на неї трохи мила і добре протріть підошву. Не забудьте потім змити мило теплою водою і витерти взуття сухою ганчіркою.

2. Білизна

Білизна містить активний складник, відомий як хлор, який дуже ефективний для відбілювання білої підошви. Однак не забувайте, що білизна може бути дуже агресивною, тому додавайте лише декілька крапель до води. Протріть підошву цією сумішшю за допомогою старої зубної щітки, а потім змийте водою.

3. Використання гумки для стирання

Так, звичайна гумка для стирання може бути корисна і тут. Просто протріть нею підошву, наче видаляєте олівець на папері. Це особливо ефективно при видаленні чорних рисок.

4. Зубна паста

Зубна паста не тільки відбілює зуби, але й може відновити білізну підошвам вашого взуття. Використовуйте зубну щітку і невелику кількість зубної пасти, щоб протерти брудні ділянки. Ретельно промийте водою і витріть сухою ганчіркою.

5. Спирт

Спирт добре бореться з плямами та брудом на білому взутті. Змочіть губку або ватний диск в спирті та протріть підошви. Після обробки дайте взуттю висохнути при кімнатній температурі. Білі жіночі кеди біля пляшок с очищувачами

6. Ацетон

Ацетон, відомий своєю здатністю видаляти лак для нігтів, також може допомогти очистити білу підошву. Просто змочіть ватний диск або м'яку тканину в ацетоні та ніжно протріть підошву. Пам'ятайте, що ацетон може бути досить агресивним, тому не використовуйте його занадто багато.

7. Оцет

Цей природний розчинник може бути дуже корисним для видалення плям з білих підошв. Оцет може розчинити бруд, олію та інші важкі плями. Просто змочіть губку в оцеті, а потім протріть поверхню підошви. Після обробки змийте поверхню теплою водою та витріть її сухою ганчіркою.

8. Сіль

Сіль - це ще один натуральний і доступний інгредієнт, який може допомогти очистити білу підошву. Сіль може використовуватись як абразив, що допомагає зняти бруд або плями з поверхні. Просто змочіть губку теплою водою, насипте на неї сіль та протріть підошву.

9. Лимонний сік

Кислота в лимонному соку може допомогти видалити бруд та плями з білих підошв. Просто витисніть сік з лимона на губку або зубну щітку, потім протріть поверхню підошви. Залиште на декілька хвилин, а потім змийте теплою водою. Білі жіночі кеди в лимонному саду

10. Рисова вода

Якщо ви зазвичай готуєте рис, не виливайте воду після промивання рису. Ця рисова вода володіє властивостями, які допомагають видалити бруд та плями з білих підошв. Просто змочіть губку в рисовій воді та протріть поверхню підошви.

11. Крохмаль

Крохмаль не тільки вбирає бруд, але і допомагає відновити білізну підошвам. Насипте невелику кількість крохмалу на підошву, дайте йому вбрати бруд на кілька хвилин, а потім змахніть зайвий крохмаль м'якою щіткою або губкою.

12. Оцет та вода

Суміш оцету та води також може бути корисною для видалення бруду та відновлення білого кольору підошвам. Змішайте оцет і воду у співвідношенні 1:1, змочіть губку або м'яку тканину у цій суміші та протріть підошву. Після очищення промийте поверхню теплою водою та витріть її сухою ганчіркою.

13. Гідроперит

Гідроперит - це ефективний засіб для видалення стійких плям з білої підошви. Просто розчиніть одну таблетку гідропериту в воді, змочіть в цьому розчині губку або зубну щітку та протріть поверхню. Після обробки змийте розчин водою та витріть взуття сухою ганчіркою. Білі жіночі кеди поруч з аптечкою з ліками

14. Аміак

Аміак може допомогти видалити плями з білої підошви. Проте, враховуйте, що аміак володіє дуже сильним запахом, тому використовуйте його в добре провітрюваному приміщенні. Змішайте аміак з водою у співвідношенні 1:1, змочіть губку у цій суміші та протріть підошву. Після цього змийте поверхню водою.

15. Глицерин

Глицерин - це чудовий засіб для очищення білої підошви. Він не тільки допомагає видалити бруд, але й додає блиску вашому взуттю. Нанесіть глицерин на губку або м'яку тканину та протріть поверхню. Після цього змийте поверхню водою.

16. Сірка з сірників

Сірка, що знаходиться на кінчику сірників, також може бути використана для очищення білих підошв. Просто потріть сірку по поверхні підошви, і вона допоможе зняти бруд або плями. Але будьте обережні і не використовуйте цей метод, якщо взуття виготовлено з легкозаймистих матеріалів. Білі жіночі кросівки горять на вулиці

17. Харчова сода

Харчова сода - це ефективний природний засіб для видалення бруду та плям з білих підошв. Змішайте харчову соду з водою, щоб утворити пасту, а потім нанесіть її на підошву за допомогою губки або зубної щітки. Після нанесення пасти, дайте їй висохнути на кілька хвилин, потім змийте теплою водою.

18. Водневий пероксид

Водневий пероксид відомий своїми відбілювальними властивостями, що робить його ідеальним для очищення білої підошви. Просто змочіть губку або зубну щітку в розчині водневого пероксиду та ніжно протріть підошву. Після обробки промийте поверхню теплою водою та витріть її сухою ганчіркою.

19. Яблучний оцет

Хоча яблучний оцет зазвичай асоціюється з кухонними процесами, його активні кислотні складники дуже ефективні в боротьбі з плямами на білому взутті. Він може розчинити бруд і плями, освіжаючи вигляд підошви. Просто змочіть в яблучному оцеті серветку і протріть підошву, не забуваючи про краї та важкодоступні місця.

20. Цитрусова кислота

Цитрусова кислота, що міститься в апельсинах та інших цитрусових плодах, відома своїми відбілювальними та очищуючими властивостями. Витисніть сік з цитрусового плоду на губку або зубну щітку, потім ніжно протріть підошву. Залиште на декілька хвилин, а потім змийте теплою водою. Білі жіночі брудні кросівки на столі

21. Мінеральна вода

Мінеральна вода може бути незвичайним рішенням для очищення білих підошв, але вона насправді діє досить ефективно завдяки вмісту в ній кислот. Мінеральна вода може розчинити бруд та плями, залишаючи поверхню підошви свіжою і чистою. Просто змочіть губку в мінеральній воді та протріть підошву.

22. Машинне прання

Для деякого взуття машинне прання може бути безпечним та ефективним методом видалення плям з підошви. Однак, перед тим як використовувати цей метод, обов'язково перевірте рекомендації виробника, щоб уникнути пошкодження взуття. Використовуйте ніжний режим та невелику кількість прального засобу. Після прання дозвольте взуттю повністю висохнути. Білі жіночі кеди біля пральної машинки після прання

23. Крейда

Крейда також може бути корисна для видалення плям та бруду з білої підошви. Просто потріть крейдою по брудній поверхні, залиште на декілька хвилин, а потім змахніть зайву крейду. Після цього промийте поверхню теплою водою.

24. Кальцінована сода

Кальцінована сода - це міцний очищувач, що може допомогти видалити стійкі плями з білої підошви. Змішайте кальціновану соду з водою, щоб утворити пасту, потім нанесіть її на підошву за допомогою губки або зубної щітки. Після нанесення пасти, дайте їй висохнути на кілька хвилин, потім змийте теплою водою.

25. Тальк

Тальк є м'яким абразивом, який може допомогти видалити бруд і плями з білої підошви. Нанесіть тальк на підошву, потім ніжно потріть її м'якою щіткою або губкою. Залиште на декілька хвилин, потім змахніть зайвий тальк та промийте поверхню теплою водою. Білі жіночі кеди присипані тальком на кухонному столі

Очищення білої підошви може здатися великим викликом, але з правильними інструментами та техніками, це завдання стає не тільки виконуємим, але й досить простим. Всі наведені вище 25 способів є перевіреними та дієвими, і їх можна легко застосувати вдома.

Варто зазначити, що перед використанням будь-якого з цих методів, важливо провести тест на невеликому, непомітному місці підошви, щоб переконатися, що він не пошкодить матеріал. Також пам'ятайте, що деякі способи можуть бути більш ефективними для конкретних видів плям або матеріалів підошви.

Не забувайте також, що найкращий спосіб утримувати біле взуття в чистоті - це регулярна профілактика та очищення. Чим регулярніше ви будете очищувати підошву, тим легше буде утримувати її білою та чистою. Також варто мати на увазі, що використання протектора для взуття може допомогти запобігти плямам та забрудненням.

Очищення білої підошви не є серйозною проблемою, і вам не потрібно бути професіоналом, щоб досягти відмінних результатів. Застосувавши ці поради, ви зможете впоратися з брудом і плямами на вашому білому взутті, повернувши йому першозданний блиск та білизну.